Complementing: Scorpions + Andre Matos Band in Hungary and Slovakia


 

SCORPIONS koncert Sztárvendég: OMEGA (Kóbor János és Molnár György)

2009. április 21., kedd 19 óra
Budapest, SYMA Csarnok (XIV., Dózsa György út 1.)

Belépőárak:
Állóhely: 9990 Ft.
Ülőhelyek: 10 990, 12 990 Ft.

A Scorpions zenekar egy igazi hardrock legenda, amely immár 40 éve áll a színpadon. Kétség nem fér hozzá, hogy ők Németország legnagyobb, legismertebb rock bandája, akiket a Rammstein, vagy a kortárs Accept és a Halloween sem tudott túlszárnyalni. A Scorpions már a rendszerváltás előtt is azon kevés együttesek egyike volt, melyet jól ismertek keleti blokkban is, és persze az egész világon. Talán ennek is köszönhető, hogy az 1990-es "Wind of Change" (A változás szele) című dalok az akkori átalakulások egyik szimbólumává vált. A dal azokat az élményeket dolgozza fel, amiket néhány évvel korábban a Szovjetunióban szereztek: a moszkvai Lenin Stadionban a Music Peace Festival fellépőjeként Bon Jovi, Ozzy Osbourne, a Mötley Crüe és a Skid Row oldalán játszottak, több mint 100.000 ember előtt.
Az új album, a Humanity – Hour I 2007-es kiadása valóságos ünnepi hangulatot teremtett a rajongók körében, hiszen az elmúlt 10 évben mindössze három stúdióalbumot adott ki a zenekar, mindenesetre megérte várni: az új lemez úgy viszi tovább a klasszikus Scorpions jellemvonásokat, hogy friss és modern hangzással kényeztet. A megjelenés után a zenekar több mint 30 állomásból álló világ körüli turnéra indult, melynek során sok olyan országba is eljutottak, ahol korábban még sosem jártak. 2009 tavaszán végre Budapestet is meglátogatják: a hazai rajongók április 21-én a SYMA Csarnok színpadán láthatják a Scorpionst.

http://www.ticketportal.hu/Podujatie_Search.asp?ID=42197

************************

Senzácia !!!

Ako splnený sen sa zdá informácia, že v úlohe špeciálneho hosťa koncertu a hlavne kapely SCORPIONS vystúpi maďarská hviezda OMEGA. Samozrejme, keďže sa jedná o koncert ku tretím narodeninám Steel Arény, nepôjde len o obyčajný koncert skupiny OMEGA v úlohe predkapely. Fanúšikovia obidvoch kapiel budú mať doslova jedinečnú a exkluzívnu šancu uvidieť tieto dve legendy hrať naživo spolu !!! V tomto rozsahu to bude svetová rarita a koncert podporený ďalšími hosťami Petrom Kolářom z Čiech a kapelou Andreho Matosa z Brazílie, bude viac ako hodným takej veľkej oslavy, akou sú narodeniny STEEL Arény !!!

Petr Kolář ako najväčší horúci kandidát na „nového českého GOTTa“ odohrá set skladieb zo svojho najnovšieho albumu. Andre Matos predstaví fanúšikom svoju tvorbu a hlavne svoj nový projekt, ktorým bude jesenné symfonické turné so Slovenskou filharmóniu Košice (SFK), z ktorého vystúpení sa bude točit DVD záznam pre celosvetové vydanie u veľkej major firmy. Aranžovanie materiálu a dirigentskú taktovku si berie na starosť sám Peter Breiner !!! 

SCORPIONS EXKLUZÍVNE V KOŠICKEJ STEEL ARÉNE!

Máte jedinečnú príležitosť vidieť po dvoch rokoch rockových velikánov Scorpions aj na východnom Slovensku! Najväčšia a najznámejšia nemecká rocková kapela po úspešnom koncerte na bratislavskom štadióne Artmedie sa vráti a odohrá pre košických divákov koncert so špeciálnym hosťom – maďarskou legendou OMEGA …

Vystúpia 23.4.2009 o 19.00 h v košickej STEEL ARÉNE, ktorá v ten večer oslávi 3 narodeniny od otvorenia! Ako už je zvykom nebola by to oslava bez poriadnych predkapiel a tak o zahriatie publika sa postará legenda českej scény PETR KOLÁŘ s kapelou, ktorý momentálne dobíja všetky pódiá u našich susedov. Druhým bonbónikom bude vystúpenie brazílskeho hudobníka ANDRE MATOSA s kapelou, ktorý sa už na začiatku roka predstavil na troch slovenských koncertoch, ktoré boli veľmi úspešné. Scorpions dosiaľ predali 60 miliónov albumov a 11 miliónov singlov.

Novinka Humanity – Hour I, ktorá si podmanila fanúšikov už v Bratislave, zaútočila na všetky rebríčky predajnosti a týmto dala kapela jasne najavo, že s ňou treba ešte počítať. Nové album prinieslo nový zvuk kapely, živosť a melodickosť v pesničkách ako aj balady, ktoré tam jednoducho nesmeli chýbať.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji od 22,90 EUR (690,00 Sk).
http://ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=750076

Advertisements

About Janus

Janus Aureus is my recently-inaugurated personal blog (written in portuguese, but with some texts in english as well). Fiore Rouge is my old (but still very active - in fact, more than Janus :P) blog (I started it back in 2005). Mentalize is a fan-made website (since 2005). if you wish to contact me for any reason, visit my blog and leave a comment OR see email above (top left) - no, my name's not Andre - actually, I'm not even a guy! LOL Long story... O Janus Aureus é meu blog pessoal - escrito em português - ainda sem muito conteúdo, pois foi começado no final de dezembro de 2011. Já o Mentalize foi aberto em 2005 e está escrito em várias línguas *rs* Privilegio o uso do inglês ali porque o pessoal estrangeiro não tem muitas informações sobre o AM. Quem quiser entrar em contato comigo por qualquer motivo, deixe um comentário nos meus blogs ou use o email que está aí em cima à esquerda (e não, eu não sou o Andre - aliás, sou mulher!).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s