Programové prohlášení


Všem českým a slovenským fanouškům Andreho Matose dávám na vědomí, že po dohodě s Andrem Matosem zakládáme českou a slovenskou sekci jeho oficiálního fanklubu. Začínáme tím, že byla založena jeho oficiální fansite na MySpace pro tuto sekci. Najdete ji na této adrese: http://www.myspace.com/andrematosczsk
Hlavním důvodem pro založení naší sekce je potřeba podchytit a sdružit fanouškovskou základnu (abychom se mohli bleskově informovat navzájem o chystaných akcích) a trochu Andreho u nás zpropagovat v našich jazycích, protože angličtinu zase všichni nemají. Takže prosím všechny, kdo se cítí touto zprávou osloveni, aby se k nám přidali. Buďto přidáním se do přátel na MySpace nebo mne můžete kontaktovat zde na Facebooku či na mail vosjecz@gmail.com.
 
Jak už jsem psala, jedním z úkolů, které na sebe fanklub bere, je přiblížit veškeré dostupné informace (články, interwiev, texty písní) v češtině či slovenštině, budu proto vděčná každému, kdo přizná, že je schopen v nějakém jazyce překládat a bude ochoten na požádání to udělat. Prosím tedy každého, kdo mne bude kontaktovat, o uvedení jazyka (či jazyků), se kterým/i můžeme počítat. Jedním z cílů je vytvořit jakýsi jazykový tým, který by dokázal ostatním zprostředkovat překlady z jakéhokoliv běžného jazyka.
Advertisements

About Janus

Janus Aureus is my recently-inaugurated personal blog (written in portuguese, but with some texts in english as well). Fiore Rouge is my old (but still very active - in fact, more than Janus :P) blog (I started it back in 2005). Mentalize is a fan-made website (since 2005). if you wish to contact me for any reason, visit my blog and leave a comment OR see email above (top left) - no, my name's not Andre - actually, I'm not even a guy! LOL Long story... O Janus Aureus é meu blog pessoal - escrito em português - ainda sem muito conteúdo, pois foi começado no final de dezembro de 2011. Já o Mentalize foi aberto em 2005 e está escrito em várias línguas *rs* Privilegio o uso do inglês ali porque o pessoal estrangeiro não tem muitas informações sobre o AM. Quem quiser entrar em contato comigo por qualquer motivo, deixe um comentário nos meus blogs ou use o email que está aí em cima à esquerda (e não, eu não sou o Andre - aliás, sou mulher!).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s